لیفتراک ایرانی


لیفتراک از تجهیزات انباری و صنعتی مورد استفاده به منظور جابجایی بارهای سنگین است. این دستگاه به میزان زیادی در انبارها، کارخانجات و صنایع متعدد کاربرد دارد و در واقع برای جابجایی اجسام در فاصله‌های کوتاه به کار می‌رود. به طور کلی لیفتراک جزو ماشین‌های پرفروش صنعتی به شما می‌رود و لیفتراک ایرانی نیز با ارائه‌ی کیفیت بالا از این امر مستثنی نیست.

لیفتراک‌های ایرانی بر حسب ویژگی‌های متفاوتی که دارند به انواع مختلفی تقسیم‌بندی می‌شوند. به عنوان مثال برخی لیفتراک ایرانی را بر مبنای نوع سوخت مورد استفاده از بین گزینه‌های بنزین، برق، دوگانه‌سوز و غیره طبقه‌بندی می‌کنند و برخی بر حسب پتانسیل وزنی باری که توانایی جابجایی آن را دارند.

برای اطلاع از قیمت لوازم یدکی لیفتراک تویوتا،لوازم یدکی لیفتراک کوماتسو،لوازم یدکی لیفتراک سپاهان با کارشناسان سایت پارتاک صنعت تماس بگیرید.

09132087996-03133871040-03133862410

لیفتراک ایرانی چه ویژگی‌هایی دارد؟

انواع لیفتراک ایرانی به دلیل تولید و عرضه توسط کارخانجات صنعتی معتبر داخلی دارای کیفیت قابل قبولی هستند. این دستگاه‌ها مانند لیفتراک‌های ساخت برندهای خارجی دارای ویژگی‌های بسیاری هستند که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به تنوع در ظرفیت وزنی بار قابل جابجایی اشاره کرد. ظرفیت لیفتراک ایرانی می‌تواند از یک تا پنج تن متغیر باشد. البته برخی مدل‌های لیفتراک قابلیت جابجایی بار با وزن حدود 50 تن را نیز دارند که بیشتر برای انتقال بارهای کشتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

از دیگر مزایای این دستگاه تفاوت در میزان کنترل و سرعت چرخش در مدل‌های مختلف تولید شده است. هم‌چنین انواع لیفتراک ایرانی دارای امنیت بالا و قدرت قابل قبولی هستند. به گونه‌ای که به دلیل قرار گرفتن بار در مرکز ثقل دستگاه و امکان تنظیم و کنترل سرعت پایدار و متناسب با وزن بار توسط راننده در زمان جابجایی، هیچ‌گونه آسیبی به بارها وارد نمی‌شود.

به طور کلی ارائه‌ی ویژگی‌های ذکر شده در کنار مواردی مانند موتور قوی و سیستم انتقال قدرت مناسب موجب شده لیفتراک ایرانی به عنوان یک دستگاه با کیفیت و قابل رقابت با تولیدات خارجی توسط مشتریان شناخته شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − سه =