لیفتراک خارجی


لیفتراک یک وسیله‌ی نقلیه برای جابجایی برخی اشیا است. در واقع این وسیله دارای دو شاخک در جلوی خود است که از آن برای بالا و پایین بردن وسایل مورد نظر استفاده می‌شود. لیفتراک خارجی توسط تولیدکنندگان و برخی برندهای خارجی تولید می‌شود و به دلیل کیفیت و دوام بالا فروش بالایی در بازار ایران دارد.

برای اطلاع از قیمت لوزام یدکی لیفتراک تویوتا،لوازم یدکی لیفتراک کوماتسو،لوازم یدکی لیفتراک سپاهان با کارشناسان سایت پارتاک صنعت تماس بگیرید.

09132087996 – 03133862410 – 03133871040

چند نوع لیفتراک خارجی در بازار وجود دارد؟

لیفتراک‌های خارجی موجود در بازار دارای انواع متفاوتی هستند. در یک دسته‌بندی می‌توان این وسایل نقلیه باری را با توجه به سوخت مصرفی به چهار گروه لیفتراک خارجی بنزینی، دوگانه سوز، برقی و هیبریدی تقسیم کرد. که به ترتیب دارای کاکرد ساده تا پیشرفته می‌باشند که در ادامه به توضیح کارکرد و مزایای هرکدام می‌پردازیم.

  1. لیفتراک خارجی بنزینی

لیفتراک‌های بنزینی با وجود داشتن قدرت و توان بالا، فروش و مشتریان کمتری دارند. چون این نوع لیفتراک‌ها نیاز به سوخت دارند و به همین دلیل هزینه‌ی کار با آن‌ها در مقایسه با سایر مدل‌های لیفتراک بالاتر است.

  1. لیفتراک خارجی دوگانه‌سوز

کارکرد این نوع لیفتراک‌ها مانند موتورهای دوگانه‌سوز است. از مزایای این نوع لیفتراک می‌توان به در دسترس بودن قطعات یدکی، عملکرد بالاتر در دماهای بالا، راحتی کارکرد، قیمت مناسب دستگاه و قطعات یدکی، بی‌صدا بودن، مناسب بودن برای استفاده در فضاهای بسته و باز، آلایندگی کم و سرعت مناسب جابجایی اشاره کرد.

  1. لیفتراک خارجی برقی

لیفتراک‌ برقی یا الکتریکی در مقایسه با لیفتراک‌های موتور دیزل و گازسوز کارکرد ساده‌تری دارد. به دلیل این‌که صرفا دارای یک پدال گاز و یک پدال ترمز هستند و قطعه‌ای به عنوان دنده در آن وجود ندارد. مزایای این باتری شامل بی‌صدا بودن، کوچک بودن سایز، ارزان‌تر بودن هزینه کارکرد به دلیل کمتر بودن هزینه شارژ باتری و هم‌چنین هزینه نگهداری و تعمیر در مقایسه با هزینه سوخت گاز و دیزل می‌باشد.

  1. لیفتراک خارجی هیبریدی

این نوع لیفتراک‌ها که دارای سوخت ترکیبی یا همان هیبریدی هستند، در واقع لیفتراک‌های نسل آینده محسوب می‌شوند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هشت =